Magiczna Podróż w Czasie – Ślub Kamili i Piotra / Fotograf Na Ślub Warszawa

Folklor to nie tylko dobry temat na komedię. To przede wszystkim tysiące soczystych barw, melancholia przeszłości oraz… idealna sceneria na sesję ślubną!

Chociaż nie lubię określenia „sezon ślubny”, to muszę przyznać, że tegoroczny był dla mnie wyjątkowo… łaskawy. Reportaże praktycznie robiły się same! Wystarczyło stać z aparatem w ręku i chłonąć atmosferę. Tak było również w przypadku Kamili i Piotra, wyjątkowej pary, która przysięgała sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską w niepozornym z zewnątrz Sanktuarium Matki Boskiej Bolesnej w Mariańskim Porzeczu. Ten ślub był niczym podróż w czasie! Dlatego nie marnowałem ani chwili i zachwycony atmosferą wykonałem aż 4000 zdjęć! Oj, było w czym wybierać! Wybierać i… podziwiać!

Jako fotograf ślubny z Warszawy, przyzwyczajony do zgiełku i wiecznego ruchu, poczułem się oczarowany wiejskim pejzażem. Ale czy nie widać tego na zdjęciach? Intensywne kolory, swojskie klimaty i autentycznie szczęśliwi państwo młodzi, oczarowali obiektyw „nieczułego” aparatu. Dlatego serdecznie zapraszam Was w tą wyjątkową podróż w czasie i przestrzeni.

I pamiętajcie, fotografowi z Warszawy nawet folklor nie jest straszny!

 

 

 

 

 

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

*

*