25 Finał WOŚP . . . tuż , tuż / Fotograf dla WOŚP

To już 25 lat! Każda Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy jest wyjątkowa, ale tegoroczna szczególnie! Po raz dwudziesty piąty w zimne, styczniowe dni, nasze serca rozgrzeje radość dawania i ciepło zwykłej, ludzkiej dobroci. To wcale nie takie trudne! Wystarczy 15 stycznia, podczas spaceru zasilić woś’powe puszeczki lub wysłać sms’a. Ale to nie wszystko. Jest jeszcze jedna ciekawa alternatywa 🙂
Jak co roku, również i w tej edycji zamierzam brać czynny udział! Tym razem gram wspólnie z Otwockim Sztabem WOŚP prowadzonym przez Hufiec ZHP oraz drukarnią KRUKBOOK 😉 Marzy się Wam malownicza sesja zdjęciowa u najlepszego i jedynego w swoim rodzaju Fotografa z Warszawy? Żaden problem! Wystarczy wziąć udział w jednej (a najlepiej wszystkich) z wielu wyjątkowych licytacji WOŚP… wystawionych przeze mnie! Żeby tradycji stała się zadość, i w tym roku możecie przeznaczyć pieniądze na szczytny cel, a jednocześnie wylicytować sesję zdjęciową! Dla kogo? Dla każdego! Wieczór panieński, romantyczne zdjęcia czy ujęcia, których będą Ci zazdrościć znajomi. Gdy mogę zrobić coś dobrego, żadne wyzwanie nie jest mi straszne. Sesja zdjęciowa to nie tylko idealna pamiątka, ale też świetny prezent dla bliskiej osoby. To jak? Pomożecie?

Wystarczy kliknąć linki poniżej i licytować!

………………………………………..link do licytacji sesji zdjęciowej nr 1 🙂

………………………………………..link do licytacji sesji zdjęciowej nr 2 🙂

Do zobaczenia na sesji !

Wasz Fotograf z Warszawy i Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - licytuj przedmioty i wspieraj fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy!