Zdjęcia Ślubne w Karkonoszach czyli Spaleni Słońcem / Fotograf Ślubny Warszawa

Czy wędrując po górach zdarzyło Wam się spotkać na szlaku  młodą parę, która właśnie tam zdecydowała się na swoją sesję ślubną?  Muszę przyznać, że taki widok nie zdarza się zbyt często. W połowie sierpnia to właśnie ja, Fotograf Ślubny z Warszawy, wędrowałem  po górach w towarzystwie pary w nietypowych, bo ślubnych strojach! Niemożliwe, a jednak!

Wszystkich spragnionych wakacyjnych wędrówek razem z Natalią i Julianem serdecznie zapraszam na mały spacer po najpiękniejszych zakątkach Karkonoszy i ich najbliższej okolicy. Gorący wieczór tylko zachęcał, by po przechadzce leśną ścieżką znaleźć ochłodę pod zacienionym wodospadem. I wystarczy już tylko poczekać do zachodu, by podziwiać go siedząc na łące pełnej złocistej trawy, delikatnie kołyszącej się na wietrze. A gdzieś pośród tej romantycznej scenerii Fotograf Ślubny gotowy uchwycić każdą niepowtarzalną chwilę, zamieniając ją w wyjątkową pamiątkę ślubną.

Jeśli macie ochotę właśnie tak spędzać wakacyjne wieczory koniecznie chodźcie z nami! Zapraszamy i mamy nadzieję do zobaczenia w górach!

Korzystając z okazji przesyłam również ciepłe, górskie pozdrowienia dla młodej pary! Fotograf Ślubny z Warszawy

 

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

*

*