Witam na Nowej Stronce / fotograf otwock

W fotografii liczą się uczucia – startujemy !

     Jest wiele emocji, które można skraść fotografowanym osobom i zachować je na zawsze na skrawku fotografii . Dlatego fotografuję , dlatego oficjalnie otwieram tego bloga , aby dzielić z wami radość , miłość , szczęście i łzy . Aby zdjęciami opowiadać o emocjach , które na co dzień głęboko schowane pod płaszczem normalności , pojawiają się w tych najważniejszych momentach życia . Chcę je dla was zatrzymywać na dłużej , wkleić do albumu i dać wam najlepszą pamiątkę , jaką możecie otrzymać !

Dlatego okazujcie uczucia , nie bójcie się śmiać, wzruszać i płakać . Bądźcie swobodni , odkryjcie skrywane emocje i pozwólcie chwili trwać . Niech emocje sięgają zenitu , a wasza radość odkrywa nowe , nieznane dotąd horyzonty. Niech wasza miłość przelewa się na kartach historii , jako ta najpiękniejsza , całkowicie szczera i bezgranicznie oddana . Pozwólcie mi ją uchwycić, pozwólcie mi ją zatrzymać na fotografii . . .  pozwólcie mi ją pokazać .

Uwielbiam fotografię , lubię patrzeć na wasze szczęście i je rejestrować , jednak jestem człowiekiem skrytym . Ten blog stoi przygotowany już ponad miesiąc , a ja dopiero teraz jestem gotów , aby cokolwiek na nim opublikować . Mam jednak nadzieję , że z każdym kolejnym wpisem , coraz bardziej oswoję się z  ‘ obowiązkiem ’ ekshibicjonizmu i publikacja kolejnych postów stanie się dla mnie czystą przyjemnością . Chciałbym , aby tak było i blog stał się miejscem , do którego będę zaglądać z uśmiechem i tą nutką radości , jaką ma dziecko gdy widzi nową zabawkę . Dlatego trzymajcie za mnie kciuki i odwiedzajcie bloga , bo . . . właśnie zaczynamy !

3 . . .

2 . . .

1 . . .

Poszło !  . . .  Slubna Galeria Zaprasza 🙂

 

Na dobry początek prezentuję Sesję Agi i Marcina .  Zajrzyjmy do Wiosennego Sadu :

 . . . . . . ukłoniły się jabłonie szumiąc gałązkami

0001004 fotograf józefów001 fotograf otwock002 zdjęcia ślubne otwock003 fotograf warszawa005200350075 fotografia otwock0069 zdjęcia ślubne białystok0071 fotograf białystok0062 fotograf józefów0065 ślub otwock006008400470114