Ślub na Pradze / Fotograf w Warszawie

To był niewątpliwie jeden z moich najpiękniejszych ślubów w tym roku!

A zaczął się już na warszawskiej Pradze, gdzie Justyna i Tomasz pozowali do sesji narzeczeńskiej. Wyjątkowe wnętrza, dopracowane szczegóły i przede wszystkim oni! Bardzo naturalni, skromni, a do tego pełni elegancji. Przed kamienicą, na rynku, czy w sadzie, zawsze prezentowali się wyjątkowo pięknie i ciepło.

Obowiązkowym punktem przygotowań każdej panny młodej jest salon sukni ślubnych. Razem z Justyną (oczywiście bez Tomka) fotograf ślubny odwiedził Salon Hanny Wiśniewskiej Biały Raj ! I tam panna młoda stała się księżniczką ! Z drobną pomocą obsługi wybrała tą jedyną, idealną dla siebie kreację .

Pan młody również nie próżnował, chociaż i na gazetkę znalazł się czas 😉  A wszystko po to, by tego dnia, przed kościołem i na sali weselnej wyglądać zjawiskowo. Ślub odbył się  w Bazylice Katedralnej Świętych Floriana i Michała na warszawskiej pradze. Po tej doniosłej ceremonii życzenia  i wszyscy goście udali się do domu weselnego Arkadia Royal . Jako fotograf ślubny mogę potwierdzić, udało się w stu procentach, czego efektem był wyjątkowy reportaż ślubny. A na nim tańce, zabawa i przede wszystkim, miłość. Serdecznie zapraszam do oglądania, a Państwa Młodych do wspominania.
Jest mi bardzo miło, że mogłem uwiecznić te chwile dla Justyny i Tomka  🙂  fotograf ślubny z Warszawy

 

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

*

*