nadwiślańska sesja zdjęciowa czyli Magiczna moc dmuchawców / fotograf Warszawa

Zbliża się już styczeń , więc najwyższy czas na podsumowanie  roku 2014 ! Było to dwanaście pracowitych miesięcy . Poznałem wielu interesujących , młodych , łaknących życia ludzi  .. Mowa o Was , drodzy nowożeńcy ! Dostarczyliście mi wielu uśmiechów , a także wzruszeń . Chciałbym Wam serdecznie podziękować za to , że mogłem dokumentować najważniejszy dzień w Waszym życiu , a także spędzać z Wami urocze chwile podczas licznym sesji zdjęciowych . Był czas i na „pracę”, i na zabawę  😉 .

Klaudia i Łukasz to jedna z tych cudownym par , z którymi miałem okazję współpracować . Muszę przyznać, że tempo życia mają zawrotne  😉 , ale choć czasu było mało , udało  nam się zrobić sesję narzeczeńską . Sad pod Górą Kalwarią i Czerskiem jeszcze bardziej podkreślił urok Klaudii . Słoneczne, późne popołudnie , kwitnące drzewa i . . . pocałunki  . Czegóż chcieć więcej ?  Chyba tylko kolejnych zdjęć . Dlatego zmieniliśmy scenerię na pole dmuchawców. Mały powrót do dzieciństwa , bo wszędzie unosił się szary pył . . . Zresztą zobaczcie sami !

Korzystając z okazji , raz jeszcze chciałbym podziękować wszystkim Parom , które mi zaufały , i których , mam nadzieję , nie zawiodłem 😉 . Dzięki Wam mogę spełniać swoją życiową pasję , jaką jest fotografia . Widząc Wasze szczęście i reakcje Waszych rodzin oraz znajomych , za każdym razem dostaję ogromnego energetycznego kopa do dalszego działania .

Pozostało mi jedynie żywić nadzieję , że nadchodzący rok będzie równie ciekawy i owocny !

 

 

  • purchase google domain - 27 września 2015 - 13:25

    Czekam na podusmowanie 2015 roku i równie dobre zdjęcia w Waszej galerii 😉ReplyCancel

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

*

*