Sesja Ślubna z Winnicą w Tle / Fotograf Ślubny Otwock

To była jedna z bardziej zwariowanych sesji ślubnych. Gdy o niej myślę, widzę przed oczami następujące obrazki: samochód, zdjęcie, samochód, zdjęcie, samochód, winnica, samochód, rynek, samochód, wzgórze… Jak w kalejdoskopie! A do tego wszystkiego wyjątkowa para narzeczeńska, a obecnie już małżeństwo, Monika i Piotr. Pomimo zmęczenia cały czas uśmiechnięci i zakochani. A to widać na zdjęciach!

Sesja rozpoczęła się w winnicy  Rzeczyca. I chociaż wino Pana Rafała znam i cenie, nie było czasu na degustację tego wybornego trunku. Zaraz ruszyliśmy w „pole” pełne soczystych owoców i kolorów. W ich otoczeniu Monika i Piotr poczuli się jak w prawdziwej Toskanii. Słońce, zielone pnącza winne i państwo młodzi, idealne połączenie i wspaniałe zdjęcia. A to był dopiero początek!

Rynek w Kazimierzu, wąwóz Korzeniowy Dół, przełom Wisły , owocowe sady i pachnące chmielowe pola. Jechaliśmy tam, gdzie nas oczy poniosły. Te zdjęcia były zupełnie inne, chociaż równie piękne. Dzika natura, piach i korzenie, a państwo młodzi poczuli się prawie jak na podróży poślubnej. Nic więc dziwnego, że sesja zakończyła się romantycznym pocałunkiem na tle zachodzącego słońca. A co było dalej? To już moi drodzy, tajemnica Moniki i Pawła.

Wielu romantycznych chwil na nowej drodze życia! Fotograf Ślubny w Kazimierzu 😉

 

 

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

*

*